TR|EN

Ebru Ademoğlu

   

Ebru Ademoğlu 1981-1988 TED ANKARA KOLEJİ'nden 1988-1992 yıları arasında İ.T.Ü Mimarlık Bölümünden mezun olduktan sonra 1994-1996 yılları arasında masterını ARCHITECTURAL ASSOCIATION SCHOOL OF ARCHITECTURE Architectural History & Theory üzerine yaparak öğrenimini tamamlamıştır.

1991 yılında Sn. Reşit SOLEY'in yanında Fil Design Ltd. şirketine, 1993 yılında Sn. Oral VURAL'ın yanında Vural Mimarlık Ltd. Şirketinde ve 1994 - 1995 yıları arasında Piers GOUGH ekibi ile birlikte Londra-Docklands warehouse binalarının restitüsyon ve bölgenin yeniden canlandırılmasına yönelik tasarım çalışmaları yürüttükten sonra 1996 yılında 3E Mimarlık şirketini kurmuştur.

Felsefemiz

Mimarlık zihinsel/biçimsel yaratıcılık ve öncülük ister. Mimari yatırımcı teknolojik gelişmeler ve mesleki tecrübeler ışığında birey-zaman-mekan üçlemesinin her yaratımda yeniden yorumlanması ve realizyasyonu çabasıdır.

Hedefimiz her yeni proje ile birlikte kendi disiplin sınırlarımızı zorlayarak özgün mekanlar yaratmaktır. Bu doğrultuda ölçek farkı gözetmeksizin kentsel, mimari, iç mekan ve ürün tasarımı alanlarında projelendirme, danışmanlık ve uygulama hizmeti vermektedir. 3E Mimarlık 1996'dan bugüne konut, otel, ofis, mağaza ve benzeri gibi farklı alanlarda çalışmalarını sürdürmektedir. Bu doğrultuda tasarım ekibi, bağlantılı çalışan statik ekip, ahşap atölyesi ve uygulama ekibi ile projenin tasarım aşamasından teslimat aşamasına kadar müşteriye hizmet vermektedir.

Firmamız tarafından tasarlanmış olan ürünler, bir çok fuar kapsamında teşhir edilmiş ve farklı firmalar tarafından satışa sunulmaktadır.,

Çalışma Arkadaşlarımız

1996 yılından bu yana çalışma arkadaşlarımız:


İlknur GÖRGÜLÜ
Seyit ÖZSOY
Nurşen GAMSIZER
Nil SUNAR
Simla BORONKAY
Bora TÜRKOĞLU
Aysun AKYILDIZ
Gözem YILDIRIM
Uğur BAYDUR
Yasemin ÖZÇANAK
Yıldırım GİGİ
Filiz AKKUŞ
Erkan URAL
Mustafa HAKSEVER
Özge AVCU
Burcu Ünsal
Nuray SAĞLAM
İlhan GÜNAY
Eda URAN
Geri